Вчені вперше змусили молекули обмінюватись сигналами і обробляти інформацію
4 Жовтня , 2017
Alpha — перший в світі комерційний електробайк на водневих паливних комірках
4 Жовтня , 2017

Змагання дронів Pacific Drone Challenge — 7300 км безпосадкового перельоту через Тихий океан

Японські й американські виробники цивільних безпілотників готуються зійтись в новому, без перебільшення, епохальному змаганні. Гонка «Pacific Drone Challenge»: чий дрон першим подолає шлях  7300 км від Кремнієвої долини до узбережжя Японії? Обов’язкова умова – без дозаправки, за один рейс.

Поки учасників змагання двоє — японська iRobotics і американська Sabrewing Aircraft Company, але змагання повністю відкрите і у нього немає жодних часових рамок. Це ідейний спадок піонерів дальньої авіації, які століття тому прагнули першими перетнути континенти і океани, встановити нові рекорди швидкості і дальності польотів. Не стільки змагання, скільки новий виклик технічного та інженерного генія людини.

Скромний, але значимий прецедент є – в минулому році модифікована версія серійного квадрокоптера перетнула Ла-Манш за 72 хвилини безперервного польоту. Супер-дрони Facebook, за чутками, вже можуть перебувати в повітрі за 90 діб. Але це не означає, що їм під силу складний переліт над найбільшим океаном планети. У Sabrewing Aircraft вважають, що погода не дозволить летіти по прямій весь час і реальний шлях буде на півтисячі км довше, а це 45-50 годин у повітрі.

Дрон над океаномКонцепт Sabrewing Aircraft Company — квадрогвинтовий дрон з фіксованим крилом

Такий переліт – це квінтесенція зусиль творців безпілотників, їм доведеться зібрати і ідеально налагодити все найкраще, що у них є. Нагородою стане зовсім не факт рекорду, а відкриття нових, дуже прибуткових горизонтів. Коли пілот Чарльз Ліндберг наодинці перелетів через Атлантику, світ побачив світанок поштових та пасажирських авіаперевезень між континентами. Сьогодні мова йде про те ж саме, але вже з використанням безпілотних апаратів.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: