Український стартап SolarGaps запустив власну фабрику на Київщині
23 Липня , 2019
Tesla розробляє автомобіль з ракетними двигунами?
24 Липня , 2019

Завершено будівництво космічного корабля «Оріон»

Компанія Lockheed Martin оголосила про завершення будівництва командного модуля космічного корабля «Оріон» і про його інтеграцію зі вже побудованим сервісним модулем. Апарат, як очікується, зможе в майбутньому доставити астронавтів на Місяць. Його перший політ до Місяця — безпілотний, він відбудеться, згідно з поточними планами, після червня 2020 року.

Перший безпілотний політ «Оріона» до Місяця  має пройти в рамках місії Artemis 1. Корабель буде запущений за допомогою надважкої ракети-носія Space Launch System (SLS) і проведе в цілому три тижні в космосі, зокрема шість днів буде працювати навколо Місяця, а потім повинен буде повернутися на Землю (тут корабель буде протестований на входження в земну атмосферу на високій швидкості — буде випробуваний його тепловий захист). Якщо все пройде успішно, «Оріон» у 2022 році має здійснити політ вже з командою астронавтів на борту — в рамках місії Artemis 2; в 2024-му, згідно з планами, буде запущена місія Artemis 3, в рамках якої «Оріон» доставить астронавтів на місячну поверхню.

Lockheed Martin

Варто відзначити, що «Оріон» вже літав в космос — в 2014 році, в рамках Exploration Test Flight 1. Це був безпілотний політ, в ході якого корабель пробув на орбіті близько чотирьох годин, після чого повернувся на Землю. Тоді апарат був запущений за допомогою ракети-носія Delta IV.

Незабаром, згідно інформації від Lockheed Martin, «Оріон» пройде ряд тестів, зокрема в комплексі NASA Plum Brook Station в штаті Огайо, після чого, якщо все пройде успішно, до кінця поточного року повернеться в Космічний центр Кеннеді у Флориді, де його будуть готувати до запуску.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: