Китайський військовий корабель, оснащений рельсотроном, помічений у відкритому морі
2 Січня , 2019
Представлений ШІ, який самостійно вчить роботів ходити
3 Січня , 2019

Як відбувається складання Tesla Model 3 (відео)

Компанія Tesla довгий час не могла налагодити виробництво електричного автомобіля Tesla Model 3. Вона планувала випускати по 5000 електрокарів на тиждень, і в липні 2018 року ледве не порушила своє слово — бажана швидкість виробництва була досягнута в останній момент. Щоб дотримуватися набраного темпу, виробник навіть запустив нові виробничі лінії. Це було зроблено в рекордно стислі строки — одна з них була відкрита за три тижні. Щоб показати швидкість нинішнього виробництва, компанія опублікувала ролик, який дійсно вражає.

Відеоролик був знятий на заводі, розташованому в каліфорнійському місті Фрімонт. На ньому показана головна складальна лінія, на якій відбувається головний етап виробництва. До каркасу майбутнього автомобіля кріпляться панель приладів з дисплеєм, двері, капот, сидіння, акумулятор і всі інші складові частини. Після складання Tesla Model 3 повністю готовий до їзди.

За словами виробника, автомобіль Tesla Model 3 складається з понад 10 000 деталей. Більшість з них встановлюється саме на етапі складання, показаному на відеоролику. Працівникам доводиться вручну кріпити безліч рухомих частин, тому складання являється досить складним і кропітким процесом.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

How Model 3 gets made. Order at Tesla.com

Публикация от Tesla (@teslamotors)

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: