Електричний човен Jaguar V20E встановив новий світовий рекорд швидкості
20 Червня , 2018
Звичайні буряк і морква можуть суттєво посилити будівельний бетон
20 Червня , 2018

Як створюється реалістична шкіра для біонічних протезів

Протягом століть виробники протезів кінцівок прагнули максимально — зовні і функціонально — наблизити їх до відсутнього «оригіналу». Компанія TouchBionics опублікувала відеоролик на YouTube, де докладно показала етапи створення гіперреалістичної шкіри для протезів кінцівок у «комплекті» з нігтями, волоссям і текстурою.

Все починається з фіксації зовнішніх фізичних характеристик кінцівки (в даному випадку руки) і створення цифрової моделі для подальшого налаштування для підбору варіантів шкіри, волосся, ластовиння, вен і форми нігтів.

Потім проводиться виливок форми руки: спочатку рука покривається спеціальним полімером, який після висихання повністю відтворює її конфігурацію у вигляді своєрідної рукавички. Потім в неї заливають іншу речовина, яка, в свою чергу, після охолодження повторює зліпок руки.

Наступний етап – нанесення на виріб металевої плівки, після чого майбутній протез заповнюється силіконом. Він і відтворює остаточну конфігурацію кінцівки у вигляді прозорої гнучкої рукавички.

На завершення — тюнінг, коли підбирається колір шкіри, форма нігтів, вен, волосся і навіть тату. Після енергійного “тестування” протез оснащується електронікою і механікою.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: