Мобільний 3D-біопринтер друкує нову шкіру на поверхню ран
3 Березня , 2019
У США успішно випробували систему «м’якого знищення» протитанкових ракет
6 Березня , 2019

Як монтують вітроелектростанції (відео)

Екологічна енергетика все міцніше закріплюється в нашому житті і потрохи відвойовує все більшу частку у виробленні електроенергії: у 2017 році вітряки принесли в світові електромережі 5% електрики. Для збільшення ефективності вітрогенераторів їх роблять як можна більшими. Будівництво таких споруд завжди вражає.

Enercon E33 на півдні Шотландії

На цьому відео показано встановлення вітрогенератора номінальною потужністю 330 кіловат, проведеного німецькою компанією Enercon. За сучасними мірками це досить скромна установка. Діаметр її ротора «лише» 33 метри, а висота башти в залежності від умов монтажу становить від 37 до 50 метрів, що приблизно дорівнює 12-16 поверхам житлового будинку. Робоча швидкість вітру досягає 100 кілометрів на годину. Загальний час побудови зі всіма електромонтажними роботами склав трохи менше двох місяців.

Gamesa G114 в Пакистані

Таймлапс охоплює півроку робіт будівлі одного з 25 генераторів для нової вітряної ферми в Пакистані. Кожен з них має потужність два мегавати, проведений Gamesa — дочірнім підприємством Siemens, а діаметр ротора становить 114 метрів. Велетенська конструкція розміщується на вежі висотою від 93 до 140 метрів (це вже понад 46 поверхів). Гранична швидкість вітру, яку витримує вітрогенератор, дорівнює 216 кілометрів на годину.

Vestas V112 в Україні, Старий Самбір

Відео показує будівництво першої в Західній Україні вітроелектростанції та першої в Україні з використанням найпотужніших турбін Vestas 112-3.3. Діаметр ротора даних установок складає 112 метрів. Будівництво ВЕС здійснювалось у дві черги: у лютому 2015 року було запущено 2 агрегати Vestas V112 (саме цей монтаж відображено на відео) загальною потужністю 6,6 МВт, а у жовтні 2016 року — ще 2.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: