У Японії створили літаючий сферичний дисплей (відео)
8 Травня , 2017
LG налагодила випуск конкурента Powerwall від Tesla
8 Травня , 2017

Waymo запрошує звичайних людей покататися на мінівенах з автопілотом

Виконавчий директор компанії Waymo Джон Крафчик повідомив, що розробники технології безпілотного водіння розпочинають наступний етап тестування своїх авто, в якому можуть взяти участь звичайні люди. Для того, щоб записатися до лав добровольців, досить просто залишити заявку на сайті. З появою великої кількості тестерів, Waymo знадобиться більше автомобілів, тому компанія збільшила парк своїх безпілотних машин до 600 штук. Майже всі нові авто — мінівени, надані Waymo автоконцерном Fiat Chrysler Automobiles.

«Протягом усього етапу тестування ми будемо запрошувати для проведення випробувальних заїздів звичайних людей з різним досвідом водіння і взаємодії з безпілотниками. Кататися добровольцям дозволять без обмежень, тому що пасажири які збираються в тестові групи, будуть цілодобово мати доступ до автопарку і зможуть самостійно здійснювати одиночні і колективні поїздки в межах району, що удвічі перевищує за розмірами Сан-Франциско», — пояснив Крафчик.

Щоб заповнити заявку від сім’ї, достатньо оформити її від особи одного з родичів. Після того як вона буде схвалена, доступ до парку безпілотних авто зможе отримати будь-який з членів сім’ї. Поїздки будуть безкоштовними для всіх учасників тестування.

За словами представників компанії, таким чином розробники зможуть краще зрозуміти, які функції безпілотників люди хочуть бачити, куди найчастіше їздять і як взаємодіють з автопілотом.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: