Facebook оголосила війну Google, Apple і всій техіндустрії
30 Квітня , 2017
3D-принтери зможуть друкувати склом з високою якістю
1 Травня , 2017

В’єтнамська компанія розробляє власну систему безпілотного керування

Розробники в’єтнамської технологічної компанії FPT почали роботи щодо створення власної самокерованої системи, яку можна адаптувати практично під будь-який сучасний автомобіль.

Створення складного програмно-апаратного комплексу вимагає серйозних вкладень, але для цього ще потрібні фахівці, тому FPT розширила штат до півтори тисячі чоловік. Фахівці вже випустили тестову альфа-версію безпілотника для автомобілів, але до завершення роботи ще далеко.

Тим не менш перші випробування вже успішно завершились —  в FPT зробили невеликий автомобіль, який забезпечили лідаром, камерами і власним автопілотом. Вийшло непогано, але наступне завдання буде дещо складнішим. Все це необхідно переобладнати під звичайну машину, якій потрібно їздити по місту.

Зараз представники FPT ведуть переговори з різними виробниками авто, але, схоже, в результаті, тісно співпрацювати вони будуть з азійськими компаніями. Основна мета розробників — створити конкурентоспроможний продукт, який при цьому буде коштувати  недорого і таким чином дозволить залучити до себе якнайбільше клієнтів. До 2020 року компанія планує щорічно заробляти на своїй розробці близько 200 мільйонів доларів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: