На українських суднобудівних заводах наразі будується 7 суден
14 Січня , 2019
В Україні запущено пілотний проект моніторингу із космосу використання сільськогосподарських земель
15 Січня , 2019

Встановлено новий рекорд для водневих дронів

Мультикоптер, розроблений британською компанією Productiv, встановив новий рекорд тривалості польоту серед дронів на водневому паливі. Як повідомляє компанія Intelligent Energy, яка розробила силову установку для апарату, в ході випробувань дрон пробув в повітрі більше 70 хвилин.

Як правило, дрони оснащують електромоторами і літій-іонними акумуляторами. Такі мультикоптери зазвичай не можуть похвалитися великою тривалістю польоту. Іноді дрони роблять гібридними, оснащуючи їх ДВЗ: такі апарати, звичайно, літають довше, хоча і не є настільки ж екологічними. Інший підхід, ще менше поширений, — оснащення дронів водневими паливними елементами: його і застосувала Productiv.

Дрон Productiv, який встановив рекорд, — восьмироторний; він обладнаний паливним елементом і 6-літровим циліндром, що містить водень, стиснутий майже до 300 атм. Максимальна злітна маса мультикоптера — 20 кілограмів. Під час випробувань, в ході яких було встановлено рекорд, дрон навантажили металевими пластинами загальною масою п’ять кілограмів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: