Google і Apple очолили рейтинг 100 провідних світових брендів 2017-го
29 Вересня , 2017
«Розумний» електрокросовер Byton створений у Китаї за допомогою вихідців з BMW i
30 Вересня , 2017

Vorpal Combat Hexapod — наймиліший бойовий робот

На Kickstarter з’явився новий проект «бойового робопаука» Vorpal Combat Hexapod, який позиціонує себе як «найдешевший освітній робот в світі». Для запуску у виробництво йому потрібно символічно мало коштів – лише $18 000. Частково це зумовлено максимальним використанням відкритих і широко доступних технологій.

Vorpal являє собою рухливу конструкцію у формі шестиногого робота-павука. Його електронна начинка зроблена на базі платформи Arduino, механічні деталі купуються окремо, а корпус, лапки та інші пасивні елементи можна роздрукувати на будь-якому 3D-принтері. Вимоги до матеріалів і якості збірки мінімальні – робота можна виготовити в будь-якій сучасній шкільній майстерні, що і задумувалось спочатку.

Vorpal Combat Hexapod

Ті, кому не хочеться працювати руками, можуть придбати готовий набір і зібрати його, як конструктор. У комплекті йдуть геймпад, Bluetooth-передавач і карта пам’яті, куди записуються алгоритми дії робота. Програми складаються на мові програмування Scratch – діти швидко увійдуть у смак і почнуть писати свої набори команд для гексапода. Крім них в арсеналі робота 60 рухів, яким він навчений одразу. (До речі, дана розробниками назва «бойовий робот-павук», є, зрозуміло, жартом).

Vorpal Combat Hexapod

Що можна зробити з готовим Vorpal? Вивчати базові і навіть глибинні аспекти робототехніки наживо, на наочному посібнику. На сторінці на Kickstarter вказано вартість $99 за екземпляр, але в реальності робот напевно швидко обросте саморобними модулями, а наступні моделі захоплені ентузіасти будуть виготовляти вже на коліні. Адже головне – почати!

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: