Бездротові навушники вибухнули на голові дівчини під час авіаперельоту
22 Березня , 2017
Вперше в світі Cazza роздрукує хмарочос на 3D-принтері
22 Березня , 2017

Volvo озвучила ціну та характеристики першого електромобіля

Минулого місяця Volvo офіційно підтвердила, що планує побудувати свій перший повністю електричний автомобіль до 2019 року, який опціонально буде поставлятись з різними акумуляторними блоками потужністю до 100 кВт*год.

Тепер у компанії розповіли нові подробиці про майбутній електрокар, що стосуються його очікуваної ціни і максимального пробігу на одному заряді. Як повідомив на Женевському автосалоні CEO підрозділу марки в Північній Америці Лекс Керссемэйкерс, вартість електромобіля Volvo буде стартувати з 35-40 тисяч доларів, а його запас ходу складе не менше 250 миль (400 км).

Для успішного просування нового електрокара на американському ринку його «далекобійність» має дуже велике значення, вважає топ-менеджер. У той же час, в компанії ще не визначились, чи буде новий електромобіль побудований на власній платформі або для його створення використають уже наявні.

Цілком можливий сценарій, при якому в основу новинки ляже розроблена спільно з китайською «Geely» модульна платформа SPA, яку Volvo використовує в 90-й і 60-й серіях, або ж послужить базою CMA, на якій будуть побудовані компактні автомобілі 40-ї серії. Обидві архітектури, цілком можуть стати у пригоді під будівництво машини на повністю електричній тязі.

Хоча від шведського автовиробника очікується тільки одна модель електромобіля до 2019 року, в компанії планують швидко нарощувати темпи з тим, щоб створити глобальний автопарк з «не менше ніж 1-го мільйона електрифікованих автомобілів до 2025 року».

Джерело: autonews.com

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: