Чи варто встановлювати індивідуальні сонячні панелі в багатоквартирному будинку
25 Березня , 2019
Електродвигуни з армованих полімерів будуть значно потужніші
29 Березня , 2019

ВМС США планують встановити на есмінець перший бойовий лазер HELIOS до 2021 року

Високоенергетичний лазер з інтегрованою системою оптичного засліплення HELIOS призначений для знищення невеликих катерів і БПЛА. Як повідомив представник командування ВМС США, перший такий лазер буде встановлений на есмінці класу «Arleigh Burke» Тихоокеанського флоту в 2021 році.

HELIOS — це 60-кіловатна лазерна система, розроблена компанією Lockheed Martin. Для порівняння, вона в 2 рази потужніша системи AN/SEQ-3 або LaWS, яка була встановлена на десантному кораблі USS Ponce в 2014 році. Крім знищення катерів і безпілотників HELIOS може «засліплювати» електрооптичні давачі БПЛА, повністю виводячи їх з ладу.

Потужна система генерації гарантує HELIOS можливість виробляти велику кількість пострілів. Для порівняння, корабельний зенітно-артилерійський комплекс Phalanx здатний вести безперервну стрілянину протягом максимум 30 секунд, а запас зенітних керованих ракет RAM на пусковій установці МК.49 обмежений 21 ракетою.

Н даний момент HELIOS навряд чи можна назвати революційним проривом в області лазерної техніки, однак, перші порохові рушниці і пістолети колись теж не відрізнялися високою скорострільністю і дальністю стрільби. Так і бойові лазери з часом по ефективності перевершать артилерійську і ракетну зброя.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: