Китай оголосив про плани з будівництва місячної бази
17 Січня , 2019
Застібка за типом пташиного пера дасть фору липучці велкро
18 Січня , 2019

ВМС США планують наповнити океан флотиліями автономних кораблів-винищувачів

Як повідомило інтернет-видання Defense News, ВМС США (US NAVY) планує використовувати надводні судна-безпілотники в якості ескорту для супроводу інших бойових кораблів. Цей крок може стати відповіддю на великі інвестиції Китаю і Росії в аналогічні розробки, що створюють загрози авіаносцях США.

Торік американська військово-морська стратегія грунтувалася на підтримці діючих авіаносців і миротворчих операцій. Нова стратегія має суттєві відмінності. Вона полягає в будівництві ударних безпілотних кораблів, оснащених найсучаснішими давачами.

Основна ідея полягає в тому, щоб брати противника кількістю і ускладнювати йому відстеження безлічі корабельних груп, що складаються з невеликих суден. Крім цього, за рахунок великої кількості,  має зрости якість і надійність отримуваної ними інформації.

Приклад такого судна — Sea Hunter, розроблений Агентством (DARPA). Він призначений для полювання за підводними човнами і може нести службу в безпілотному режимі протягом двох-трьох місяців. Інформації про нього вкрай мало, в силу її секретності.

US NAVY також намагається оновити технології будівництва військових кораблів і підвищити ефективність роботи бортових комп’ютерів і давачів. На думку командування флотом, всі сучасні кораблі мають будуватися навколо єдиної бойової системи, що функціонує на кожному кораблі.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: