Китайський електрокросовер GE3 отримав великий запас ходу і низьку ціну
7 Серпня , 2017
Астероїд 2012 TC4 дозволить перевірити функціонування елементів мережі планетарного захисту НАСА
8 Серпня , 2017

Висотний планер Airbus Perlan II готується взяти рекордний бар’єр висоти

В даний час В околицях міста Ель Калафате (El Calafate), яке знаходиться на півдні Аргентини, група дослідників та інженерів з компанії Airbus проводить запуск нового висотного планера Perlan II. Під час одного з польотів планер піднявся на висоту 9 900 метрів. А кінцевою метою цих зусиль є підйом планера на висоту понад 15 461 метрів (50 727 футів), яка є рекордом, встановленим у 2006 році Ейнаром Еневолдсеном (Einar Enevoldsen) на планері Perlan I.
Як і його попередник, планер Perlan II розроблявся для збору наукової інформації щодо земної атмосфери в умовах відсутності перешкод, створюваних двигунами літального апарату. Володіння більш точною науковою інформацією дозволить вченим дізнатись більше про процеси кліматичних змін, про “висотну погоду” і про технології польотів на великих висотах. Крім цього, компанія Airbus планує з’ясувати рівень впливу на пілота і на обладнання літального апарату радіації, що проникає у верхні шари атмосфери з космосу.
Планер Airbus Perlan II #2
Згідно з наявними даними, околиці міста Ель Калафате є одним з небагатьох місць на земній кулі, де комбінація гірських вітрів і полярних завихрень створюють самі високі “стратосферні повітряні гори”. Ці потоки висхідного повітря можуть підняти планер з пілотом, що сидить всередині герметичної кабіни, майже до межі атмосфери. На відміну від висотної повітряної кулі, стратостату, польотом планера можна керувати і залишатись в одній і тій же області досить довгий час.
“Відкриття, які будуть зроблені в рамках програми Perlan, допоможуть нам в майбутньому робити безпечніші літаки” – розповідає Аллан Макартор (Allan McArtor), директор Airbus Americas, – “Крім цього, ми отримаємо можливість розробити нові технології, які будуть дуже корисні під час подорожей на Місяць, Марс та інші планети нашої системи”.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: