Створено композитний матеріал, який може самоохолоджуватись при екстремальних температурах
29 Жовтня , 2018
Розроблено притягуючий промінь як в «Зоряних війнах»… тільки для атомів
1 Листопада , 2018

Virgin Orbit прикріпила ракету-носій до модифікованого Boeing 747

Нещодавно компанія Virgin Orbit, що входить до складу Virgin Group, провела серію тестів модифікованого літака Boeing 747, з якого в майбутньому планує запустити ракету-носій LauncherOne. Тепер же Virgin Orbit вперше показала літак (його в компанії називають Cosmic Girl) з прикріпленим прототипом ракети; перший запуск компанія планує здійснити вже на початку наступного року.

LauncherOne — це 21-метрова ракета масою близько 26 тонн. Вона призначена для виведення на орбіту невеликих супутників. Правда, на відміну від звичайних ракет-носіїв, вона буде запускатися не з землі, а з модифікованого Boeing 747. Передбачається, що літак доставить LauncherOne на висоту близько 9 000 метрів, звідки ракета — зі швидкістю приблизно 28 000 кілометрів на годину — відправиться на орбіту.

Декілька фактів про LauncherOne: Довжина ракети складає біля 21 метра а вага майже 26 тонн. Вона буде летіти зі швидкістю, що перевершує швидкість звуку в 20 разів.
Носій зможе доставляти супутники розмірами від буханки хліба до холодильника.Cosmic Girl це перший модифікований 747-й, який може запускати ракети. Це дає можливість доставляти ракету на тисячі миль у будь-якому напрямку, щоб протягом 24 годин допомогти носію вийти на потрібну орбіту.
Наразі замовник має чекати від 18 до 24 місяців для виготовлення ракети і запуску з землі.

А нам залишається з нетерпінням чекати реалізації проекту повітряного старту “Світязь”. Літак-носій Ан-225-100 розробляється АНТК імені Олега Антонова і є модифікацією базового літака Ан-225 «Мрія». На літак встановлюється спеціальне обладнання для кріплення ракети-носія над фюзеляжем, всередині герметичних кабін розміщується бортове стартове обладнання та оператори, необхідні для здійснення пуску РН. Ракета-носій «Світязь» створюється на базі вузлів, агрегатів і систем ракети-носія «Зеніт». Вона будується за триступінчато схемою. Використовує нетоксичні компоненти палива — рідкий кисень і гас. При виведенні космічних апаратів на геостаціонарну орбіту, ракета-носій комплектується твердопаливною апогейною ступінню.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

1 Коментарій

  1. […] літака (його в компанії називають Cosmic Girl), а в жовтні показала апарат з прикріпленою […]

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: