Хакери навчилися генерувати біткоіни на чайниках і тостерах
2 Травня , 2017
Нідерландець створив енергоефективного робота-гепарда
2 Травня , 2017

Вчені: постійне вживання солодких напоїв погано впливає на мозок

І це стосується не лише солодкої газованої води.

Дані дослідження вчених США показали негативний вплив підсолоджених напоїв на дію головного мозку, повідомляє EurekAlert!

Солодкі напої (наприклад пакетовані соки або газована вода) призводять до скорочення об’єму головного мозку (особливо гіпокампу — ділянку мозку, яка бере участь у консолідації пам’яті) і погіршення пам’яті. Результати дослідження були опубліковані в журналах alzheimer’s & Dementia і Stroke.

Изображение: drproodian

Зображення: drproodian

«Наші результати вказують на прямий зв’язок між високим споживанням цукровмісних напоїв і атрофією головного мозку, в тому числі зниженням об’єму мозку і погіршенням пам’яті», — кандидат медичних наук невролог Меттью Пас з Бостонського університету, США.

Також, дослідники відзначили, що люди, які вживають регулярно дієтичну газовану воду, мають триразово підвищений ризик виникнення ішемічного інсульту і хвороби Альцгеймера, в порівнянні з людьми, які не вживають цукрозамінюючі напої.

Відомо, що дієтичні безалкогольні напої часто рекламуються як більш здорова альтернатива звичайної содової. Але, як і цукор, так і штучно-підсолоджені напої несуть кардіометаболічний ризик.

Дані об’єднували три групи учасників, що пройшли магнітно-резонансне обстеження. Перша група людей включала в себе близько чотирьох тисяч учасників старших 30 років, друга — приблизно трьох тисяч людей старших 45 років і третя — близько 1,5 тисячі учасників старших 60 років.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: