Хмарний сервіс Google Cloud Compute поповниться тисячею тензорних процесорів, які стануть доступні розробникам систем штучного інтелекту
21 Травня , 2017
Китайські вчені запустили симулятор життя на Місяці
21 Травня , 2017

Ватикан запросив у гості провідних вчених, щоб обговорити з ними космологію

Час тече, і погляди людей змінюються разом з ним. Колись за розмови про космос і круглу форму Землі вас могли суворо покарати, але в наші дні проти наукових фактів йти стає все складніше. І це прекрасно розуміють офіційні особи Ватикану, особливо після того, як Римо-католицька церква визнала реальність Великого вибуху. Тепер перед священнослужителями стоїть непросте завдання: посилити взаємозв’язок релігії та науки. Саме тому у Ватикан були запрошені провідні науковці, що вивчають астрономію і еволюцію Всесвіту.

Папа римський Франциск сподівається за допомогою світил світової науки спробувати зрозуміти суть Великого вибуху і розібратися в ряді питань, що його цікавлять. Астрофізики з усього світу зберуться у Ватиканської обсерваторії, щоб обговорити чорні діри, гравітаційні хвилі і просторово-часові особливості. Конференція триватиме рівно тиждень і стане першим кроком Католицької церкви до зближення зі світом науки.

Нагадаємо вам, що ще в 2014 році папа Франциск заявив, що «Бог – не якийсь там маг з чарівною паличкою», а еволюція і Великий вибух цілком реальні. Під час конференції повинні будуть вшанувати пам’ять бельгійського католицького священика і астронома Жоржа Леметра, що вніс величезний внесок у зближення церкви і науки в середині минулого століття. Ватиканську обсерваторію заснував папа Лев XIII в 1891 році, щоб виправити уявлення людей про те, що церква ворожа по відношенню до науки.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: