Норвегія переходить на інноваційну «енерго-позитивну» архітектуру
18 Грудня , 2018
NVIDIA представила новий чіп штучного інтелекту для роботів
18 Грудня , 2018

В Україні можуть відновти роботу ще трьох регіональних аеропортів

В умовах зростання пасажиропотоку в Україні почалася робота з модернізації регіональних аеропортів. Слідом за Миколаєвом і Ужгородом відновити роботу можуть ще кілька повітряних воріт країни. Про це в інтерв’ю DATA.UA розповів секретар громадської ради при Державіаслужбі Богдан Долінце.

“Ведуться роботи по відновленню аеропорту Полтава, швидше за все, ми почуємо про окремі рейси в літній сезон. Йдуть розмови про можливе відновлення аеропорту в Хмельницькому, але цей об’єкт вимагає значних інвестицій, в тому числі на реконструкцію злітно-посадкової смуги, інфраструктури, злітних вогнів . Така ж ситуація і з аеропортом в Рівному “, – говорить він.

Для повноцінного функціонування аеропорту необхідно обслуговувати не менше 100 тисяч пасажирів на рік.

“Запуск будь-якого регіонального аеропорту буде орієнтований на міжнародні чартерні рейси, які є досить прибутковими. Регіональні рейси завжди йдуть як додаткові, на одних внутрішніх рейсах аеропорт не буде здатний вижити. Для беззбиткової роботи аеропорт повинен обслуговувати 100-150 тисяч пасажирів на рік”, – каже Богдан Долінце.

Нагадаємо, що Європейське агентство з безпеки польотів EASA сертифікувало Державне підприємство з обслуговування повітряного руху України (Украерорух) для управління повітряним рухом в аеропорту Ужгород.

Раніше аеропорт Миколаїв відновив свою роботу і опублікував розклад. Польоти здійснюватимуться за маршрутом Київ-Миколаїв-Київ з 22 грудня по 1 березня. Подальший графік поки не відомий.

За прогнозами Мінінфраструктури до 2030 року в Україні працюватиме 50 аеропортів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: