Китай почне запускати ракети з морських платформ
14 Липня , 2017
Moon Express планує почати комерційне буріння на Місяці у 2020 році
14 Липня , 2017

В США і Великобританії почав роботу перший в світі бот-адвокат

Слідом за журналістами, які із завмиранням серця стежать за успіхами своїх ботів колег, напружились і юристи: перший бот-адвокат запрацював на території США і Великобританії.

Британський підприємець Джошуа Браудер розробив бота-адвоката досить давно. До того як запустити його на території всієї Америки, Браудер проводив тестування в Нью-Йорку, Сіетлі та Великобританії. Тепер бот-адвокат, який використовує штучний інтелект для надання безкоштовних онлайн-консультацій, доступний всім американцям, які бажають отримати необхідну юридичну інформацію.

Спочатку розробка Браудера допомагала людям розбиратись зі штрафами за паркування та ще в минулому році змогла розібратись з 160 тисячами справ. Тепер бот DoNotPay суттєво доопрацьований і розбирається в різних галузях права — для цього розробник найняв юристів, які і сприяли розширенню кругозору програми.

Тепер сервіс допоможе вирішити проблеми зі страховкою, компенсацією через затримку авіарейсу, розбереться з питаннями нерухомості, декретної відпустки і багато з чим ще.

Бот збирає інформацію по кожному питанні, спілкуючись з користувачами, а потім на основі отриманих та проаналізованих даних навчається і робить висновки. Отримавши від користувача необхідні дані, ШІ може навіть скласти текст претензії і здатний дати деякі рекомендації на майбутнє.

Втім, до повноцінної юридичної консультації від грамотного і талановитого юриста боту ще далеко. Деякі його «колеги» вже допомагають людям в банках і компаніях, займаючись рутинною роботою і звільняючи фахівцям час для більш складних завдань, але про повну заміну людей робоюристами, говорити ще рано.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: