Lockheed Martin і Rolls-Royce створять перший 100-кіловатний бойовий лазер
18 Травня , 2019
Південмаш вперше виготовив ступінь ракети-носія без залучання інших підприємств
27 Травня , 2019

В Китаї створили робота схожого на SpotMini від Boston Dynamics

Влітку 2019 року компанія Boston Dynamics почне продавати своїх чотириногих роботів SpotMini, які будуть корисні у промисловій сфері завдяки своїй здатності переносити вантаж і пересуватися сходами. Здається, скоро у нього з’явиться дуже схожий конкурент в особі робота AlienGo, розробленого китайською компанією Unitree Robotics. Як і SpotMini, він вміє пересуватися за допомогою чотирьох кінцівок і, цілком можливо, незабаром стане доступний для покупки.

Нова конструкція була створена на основі представленого в 2017 році робота Laikago, який отримав таку назву на честь собаки-космонавта Лайки. На відміну від попередника, чотириногий AlienGo обзавівся повноцінним захисним корпусом і рядом візуальних давачів на передній частині. Компанія не розкрила, які саме сенсори вбудовані в робота, але, судячи з відео, у нього точно є стереокамера та інфрачервона камера глибини.

Корпус AlienGo зроблений максимально плоским — електроприводи, встановлені на ногах і нижніх сегментах, практично ніяк не виділяються. Завдяки великій кількості електроприводів, робот може рухатися не лише вперед і назад, але і здійснювати нахили і повороти. На жаль, на даний момент компанія не поділилася ніякою інформацією, крім відеоролика.

Очікується, що AlienGo надійде в продаж так само, як і попередні розробки Unitree Robotics. Інформації про дату старту продажів і вартість поки немає, як і доказів того, що він володіє такою ж потужністю, що і SpotMini. Наприклад, на даний момент не зрозуміло, чи вистачить потужності китайським роботам на те, щоб тягнути за собою вантажівку, як це робили SpotMini.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: