Звичайні термометри більше не потрібні. Винайдена таблетка-термометр
27 Березня , 2017
Samsung анонсувала свого віртуального асистента Bixby
27 Березня , 2017

В Данії планують перенесення вітрогенераторів на штучні острови

Вироблення «чистої» енергії — річ потрібна, але зазвичай вітрогенератори сильно шумлять, тому в межах міста їх ставити не зовсім доцільно. Компанія Energinet з Данії заручилась підтримкою німецьких партнерів TenneT, з якими збирається обговорити можливість створення в Північному морі штучного острова і перспективу перенесення на нього вітрових установок.

Якщо справи підуть добре, партнери планують збудувати цілий архіпелаг штучних островів, на якому трохи пізніше розмістять ще більше вітрогенераторів, об’єднавши їх в єдину енергосистему, здатну забезпечувати електрикою жителів Голландії, Данії та Німеччини.

На першому острові, чия площа складе шість квадратних кілометрів, збираються розмістити близько семи тисяч вітряків, злітно-посадкову смугу і порт. Там же побудують виробничі і складальні цехи, в яких будуть робити нові й обслуговувати вже працюють вітряні генератори. Передбачається, що тут буде проживати і весь персонал.

Сайт The Next Web повідомляє, що будівництво самого острова, за попередніми підрахунками, обійдеться приблизно в 1,3 мільярда євро, ціна виробництва і встановлення генераторів поки не називається. Тим не менше фахівці впевнені, що створення острова в перспективі обійдеться дешевше виробництва, доставки і встановлення подібних установок на суші.

Як би там не було, поки цей проект далекий не лише від завершення, але і від початку, адже підписання паперів для реалізації хоча б першого етапу такого грандіозного плану явно замало.

 

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: