Органічні лазери можуть стати основою кольорових дисплеїв і проекторів нового покоління
5 Червня , 2017
Нафтовики з Total прогнозують: частка електромобілів складе 30% до 2030 року
5 Червня , 2017

В американських аеропортах починається тестування системи, яка розпізнає обличчя

В США наприкінці цього місяця мають розпочатись перші випробування системи розпізнавання осіб в кількох аеропортах. Пасажирам авіакомпанії JetBlue Airways, яка стала ініціатором експерименту, не доведеться навіть діставати свої паспорти та інші документи, щоб потрапити на борт літака. Адже новій системі достатньо побіжно глянути на обличчя людей, щоб перевірити їх через бази даних служб безпеки і зареєструвати на рейс. Для того, щоб втілити цей проект в життя, JetBlue Airways об’єднала зусилля з Митною службою і Прикордонним патрулем США. За програмну сторону проекту відповідає компанія SITA.

Робота нової системи ґрунтується на порівнянні особи з фотографією людини, яка зберігається в базі даних. Першими на собі випробують роботу нової системи безпеки пасажири, які відправляються з міста Бостон на Карибські острови. Людям не потрібно буде пред’являти взагалі ніяких паперів або заздалегідь реєструватись, щоб взяти участь в цій програмі. В процесі розпізнавання, людині всього лише потрібно встати напроти камери, яка моментально відсканує обличчя і звірить його з базою даних. У разі відмови від участі в експериментальній програмі пасажир має право пройти на борт літака старим перевіреним способом.

Зрозуміло, розробники системи не очікують, що все пройде зовсім гладко. Новий софт напевно ще сповнений недоробок, і потрібен деякий час, щоб ввести його в експлуатацію на постійній основі. Спеціально для цього роботу системи будуть контролювати співробітники безпеки аеропорту, які будуть наглядати за тим, щоб програмне забезпечення не наломало дров, а також вислуховувати критику і зауваження з боку пасажирів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: