Британські аеропорти заплатили мільйони доларів за технологію захисту від дронів
9 Січня , 2019
IBM представила на CES свій перший квантовий комп’ютер масового виробництва
10 Січня , 2019

Українські стартапи на CES 2019

 

У Лас-Вегасі на виставці CES 2019 серед стендів всесвітньо відомих брендів також присутній український павільйон – Ukraine Tech Pavilion. Відзначимо, Україна вже третій рік поспіль представлена власним технологічним павільйоном в рамках Consumer Electronics Show. Учасниками українського павільйону в рамках виставки стали 8 вітчизняних стартапів, які були обрані українськими та міжнародними експертами та інвесторами.

Серед учасників українського павільйону на CES 2019 представлені наступні проекти:

Jollylook – старовинні миттєві камери, виготовлені з вторинної сировини. Проста складана камера для аналогових знімків, зроблена повністю з переробленого паперу і картону. Ніякої електроніки – папір, пара лінз і картридж для миттєвих міні-фотографій. Корпус камери, затвор і отвір виконані з товстого паперу і ламінованого картону. Камера підходить для навчання юних фотографів або як сувенір для тих, хто захоплюється фотографією.

Nuka – це “вічні” канцтовари. Сторінки практично не піддаються руйнуванню і зберігаються в хмарі за допомогою програми від Nuka. А ще блокнот і олівець від Nuka вже злітали в космос.

Photon LMS – це сучасна модульна фотостудія. Photon включає в себе блоки, які працюють від 2700 світлодіодів і повністю керовані смартфоном або ПК. При цьому вся студія буде коштувати набагато менше, ніж встановлення декілька спалахів і аксесуарів для них.

Rawr – це IoT-нашийник для домашніх вихованців. Мобільний додаток допомагає контролювати, де і як себе почуває улюбленець. Гаджет включає шість пристроїв: GPS і фітнес-трекери, монітор здоров’я, світлодіодне підсвічування, датчик температури і режим вібрації для тренування. Всі дані направляються на мобільний додаток (iOS або Android). Заявлена інтеграція з різними послугами, такими як ветеринарні клініки. Нашийник Rawr має високу міцність і водонепроникність.

 

FunLight – атракціон інтерактивних проекцій для шопінг-молів і розважальних парків. На відміну від багатьох інших розваг VR, FunLight не вимагає від гравців будь-якого обладнання. Потужні проектори використовуються для передачі зображень на стіни і підлогу. Завдяки цьому всі гравці бачать однакове зображення і можуть взаємодіяти з проекціями як команда. Гра контролюється рухами тіла, які відслідковуються спеціальними давачами всередині приміщення. Випробувати технологію можна в столичному ТРЦ Lavina Mall.

Flasty – це 3D принтер їжі, що працює з будь-якими видами продовольчої сировини. Друк шоколадом, сиром або іншими продуктами можливий завдяки вдосконаленій технології 3D друку. Flasty буде корисний для всіх, хто зацікавлений у виробництві креативних прикрас, аксесуарів і продуктів, оскільки дозволяє створити власні варіанти 3D-дизайну або обрати готові дизайни. Flasty вже використовується реальними корпоративними клієнтами в готельно-ресторанній сфері.

Whooshi – бездротовий портативний підсилювач звуку і розумна музична програма. Дане рішення змінює існуючі навушники на бездротові. Whooshi персоналізує звук за допомогою спеціально розробленого алгоритму, який регулює параметри навушників. Мобільний додаток для iOS і Android підлаштовує звук відповідно до потреб слуху користувача.

iGlam – інтелектуальні ювелірні прикраси у вигляді перстнів, які підходить до будь-якого образу. Вони можуть адаптуватися до будь-якого кольору за допомогою спеціального додатку, який дозволяє сканувати колір безпосередньо з одягу. Перстні виготовлені зі срібла 925 проби з напівдорогоцінним камінням.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: