Китай став першою країною, яка здійснила успішну посадку космічного апарату на зворотному боці Місяця
4 Січня , 2019
КБ “Південне” ввело в експлуатацію новий цех складання та випробувань супутників
5 Січня , 2019

Українські авіазаводи почали роботи з глибокої модернізації Су-24

Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП” та “Одеський авіаційний завод”, які входять до складу державного концерну “Укроборонпром”, розпочали роботи з глибокої модернізації літака-розвідника Су-24. Про це повідомляє прес-служба держконцерну.

“Головне завдання цієї розробки – значно розширити можливості цього літака за рахунок сучасних цифрових систем і установки передовий бортової апаратури”, – сказано в повідомленні.

Довідка УНІАН. Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП” – державний авіаремонтний завод, розташований в місті Миколаїв. Був заснований у 1939 році на базі авіаремонтних майстерень при училищі пілотів. У 2011 році підприємство увійшло до складу державного концерну “Укроборонпром”. Завод “НАРП” регулярно виконує ремонт літаків для Повітряних сил України. “Одеський авіаційний завод” – державне підприємство військово-промислового комплексу, яке здійснює модернізацію, ремонт та технічне обслуговування авіатехніки. Було засновано в 1911 році.

Також в “Укроборонпромі” нагадали, що торік підприємства авіабудування передали ЗСУ близько 50 літаків, “оновивши авіаційний парк та посиливши його модернізованими літальними апаратами”.

Зокрема, українські льотчики отримали:

  • винищувачі Су-27 та МіГ-29;
  • штурмовики Су-25;
  • бомбардувальники та розвідники Су-24;
  • транспортні літаки Ан-26 та Іл-76;
  • навчально-тренувальні літаки L-39;
  • гелікоптери Мі-24, Мі-14 та Мі-8.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: