Черговий сучасний трамвай, який почали виробляти в Україні
10 Травня , 2017
Нову модифікацію Ан-132 розроблять спільно з Саудівською Аравією і Туреччиною
11 Травня , 2017

Українців закликають не користуватися російським програмним забезпеченням (відео)

Українські підприємства закликають не користуватися російським програмним забезпеченням. Щодня спецслужби намагаються зламати українські сервери, щоб отримати секретну інформацію.

Так, був відкритий доступ до організацій «Обленерго», Міністерства фінансів і Центрвиборчкому під час виборів. Серед небезпечних «продуктів» називають і відомий антивірус Касперського.

«З 2012 року компанія “Лабораторія Касперського” проводить заміну свого керівного складу на представників ФСБ РФ. В той же час засновник Євген Касперський постійно відвідує лазневі комплекси з представниками розвідслужби РФ», – повідомив експерт з питань кібербезпеки Сергій Радкевич.

За словами Сергія Радкевича, програма може таємно відправляти скріншоти і комбінації на клавіатурі на віддалений сервер. У стеженні спецслужбам допомагають хакери.

«Спецслужби Російської Федерації домовляються з чорними хакерами, що вони закривають очі на їх діяльність взамін на співпрацю зі спецслужбами, в іншому випадку хакерам загрожує переслідування», – зазначив Радкевич.

СБУ проводить перевірки на підприємствах. Понад 300 українських компаній продовжують використовувати заборонений російський софт.

Джерело:7kanal.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: