Саудівська Аравія почне друкувати житло на 3D-принтерах
28 Березня , 2017
Поверхня Марса нещадно «вбиває» колеса «К’юріосіті»
28 Березня , 2017

Українці представили амортизатор для велосипедного сідла на Kickstarter і зібрали 100% суми за два дні

Незважаючи на свій досить незвичайний вигляд, підсідлова пружина Rinsten Spring пом’якшує їзду і позбавляє велосипедистів від болю в нижній частині спини.

Багато велосипедистів скаржиться на дискомфорт і навіть біль в районі куприка під час руху, особливо це відчувається при різкому наїзді на нерівності дороги. Незважаючи на досконалість конструкції сучасних велосипедів, дорожня вібрація все ж частково передається через раму у сідло. А підвісні і м’які сідла, що застосовуються сьогодні, позбавляють від неприємних відчуттів не повністю.

Українська команда у складі Юрія Копіци і Катерини Кравчук розробили пристрій Rinsten Spring, який допоможе вирішити цю проблему. Вони запропонували кардинально новий підхід, розмістивши пружину між підсідловим штирем і сідлом і запустили кампанію на краудфандинговому майданчику «Кікстартер». Причому, запропоноване рішення виявилось настільки успішним, що проект зібрав необхідну суму вже на другий день після свого відкриття (на даний момент бекерами внесено понад $19 тис. при початковій меті $15 тис.)

удобный и простой амортизатор для сидушки велосипедов

Встановлювати 329-грамову пружину легко, а у того, хто має досвід кріплення сідла безпосередньо на раму, це займе не більше хвилини. Не потрібні і спеціальні інструменти. Єдиною проблемою, особливо для фетбайків, може стати збільшення висоти сідла – при налаштуванні може не вистачити довжини підсідлової труби.

Пружність Rinsten Spring регулюється точками кріплення амортизатора до сідла. Чим ближче до місця згину знаходяться точки кріплення, тим менш пружною стає пружина. Втім, навіть при оптимальному налаштуванні до нового кріплення сідла треба звикнути. Досвідченим гонщикам воно може зовсім не підійти через зайву м’якість.

байки с пружинами под сиденьем

З іншого боку, Rinsten Spring трохи підкидає вас після серйозних вибоїн. Тим не менш, для нескладних велосипедних прогулянок нове кріплення сідла підходить дуже добре. У широкий продаж воно ще не надійшло, але на Kickstarter для його отримання можна зробити внесок у 28 доларів. Запланована роздрібна ціна складає 50 доларів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: