Космічний корабель Crew Dragon компанії SpaceX повернувся на Землю, успішно завершивши першу випробувальну місію
10 Березня , 2019
Нова технологія значно здешевить інфрачервоні камери
11 Березня , 2019

Ударний безпілотник Kratos XQ-58A Valkyrie здійснив свій перший політ

Вже ніхто не сумнівається в тому, що ударні безпілотники стануть повноправними учасниками майбутніх військових конфліктів — і перший політ реактивного БПЛА Kratos XQ-58A Valkyrie, що відбувся 5 березня на полігоні армії США ЮМА в Арізоні, ще одне тому підтвердження.

Це спільний проект Kratos Unmanned Aerial Systems і US Air Force Research Laboratory (Дослідницької лабораторії ВПС США). Його мета – створення недорогого, ефективного безпілотного літального апарату з великою дальністю дії. Надалі такі дрони будуть виконувати функцію супроводу винищувачів F-22 і F-35, наносити удари по наземних об’єктах та вести розвідку.

У Valkyrie V-подібний хвіст, його довжина 9 м, розмах крил 6,7 м, максимальна швидкість 1050 км/год, стеля 13 750 м, дальність польоту 3950 км. Безпілотник може бути оснащений вісьмома видами озброєння загальною масою 272 кг, включаючи бомби невеликого діаметру.

Заплановано провести ще чотири випробувальних польоти для оцінки його аеродинамічних характеристик і ефективності роботи бортових систем.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: