Kitty Hawk Flyer: літаючий «автомобіль» від Ларрі Пейджа показаний у дії (відео)
6 Травня , 2017
Waymo запрошує звичайних людей покататися на мінівенах з автопілотом
8 Травня , 2017

У Японії створили літаючий сферичний дисплей (відео)

Японський оператор мобільного зв’язку NTT Docomo Inc розробив, як він заявляє, перший у світі безпілотний сферичний дисплей, який показує світлодіодні зображення на всенаправленному кулястому екрані безпосередньо під час польоту.

Як працює ця система показано на представленому нижче відео. Пристрій складається з мультикоптера, розташованого всередині сферичного каркасу, який ,виконує функцію екрану. Всередині «літаючого дисплея» знаходиться електронна начинка і світлодіоди, встановлені на вісім вигнутих смуг, які тягнуться зверху вниз по полегшеній центральній консолі.

Світлодіодний проектор швидко обертається і при цьому відбите на рамі випромінювання справляє ефект, який створює відчуття світлової картини. Оператор може запрограмувати бортовий комп’ютер для показу заданого зображення, в числі яких можуть бути, наприклад, статичне текстове повідомлення або відеоряд.

Сфера має діаметр 88 см, її роздільна здатність – 144×136 точки, загальна маса апарату становить 3,4 кг

У Docomo кажуть, що їм не складно буде коммерціналізувати свою технологію, оскільки її дрон може використовуватись практично скрізь, де є попит на зовнішню рекламу». Одними з найбільш підходящих місць для «повітряного екрану» можуть стати концертні зали або арени, де завжди є необхідність в трансляції оповіщень та інформації про події.

Джерело: engadget.com

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: