Звуки дронів виявились найбільш дратівливими
22 Липня , 2017
Електромобілі Nissan Leaf нового покоління отримають «розумну» педаль e-Pedal (відео)
22 Липня , 2017

У поліції Великобританії з’явився підрозділ безпілотників

Три поліцейських управління Великобританії в графствах Девон і Корнуолл і Дорсет об’єднались, щоб створити перший спеціальний підрозділ безпілотників 24/7 для надання допомоги в оперативній діяльності.

Спроби створити такі підрозділи вже робились в США, але вони не увінчались успіхом внаслідок протестів громадян, оскільки, на думку багатьох з них, тим самим порушувались права їх конфіденційності. Однак, незважаючи на це, до кінця 2016 року 347 урядових відомств США активно використовували дрони, причому більшість становили офіси шерифів і відділення поліції.

З аналогічними проблемами зіткнулись їх колеги у Великобританії. Але і тут в кінці кінців прийшли до необхідності створити підрозділ дронів. У 2015 році почались випробування за участю 6 БПЛА. В даний час в підрозділі служать 5 співробітників, надалі передбачається збільшити їх кількість до 40.

Дроны на службе в полиции

Основне призначення дронів – пошуки зниклих безвісти, фотографування місця злочину, повідомлення про великі ДТП і допомога в боротьбі з тими, хто знищує дику природу. Для цього будуть задіяні безпілотники DJI Inspire, обладнані тепловізорами і відеокамерами 4К.

Надійшла навіть пропозиція про заміну безпілотниками звичайних піших поліцейських патрулів, що дозволить різко скоротити кількість поліцейських на вулицях британських міст.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: