У США пройдуть змагання по швидкісному запуску супутників
25 Квітня , 2018
В Канаді розпочато створення квантового радара, від якого не врятують ніякі стелс-технології
27 Квітня , 2018

У Південній Кореї створили 3D-принтер для друку їжі

На конференції Experimental Biology 2018 вчені з Південної Кореї представили нову технологію: 3D-друк їжі з заданою формою, текстурою і вмістом поживних речовин.

«Ми створили платформу, яка використовує 3D-друк для створення харчових мікроструктур, вони дозволяють задавати їжі текстуру і швидкість її переварювання на персональному рівні, — каже Рі Чжин-Куй, професор і голова дослідження. — Ми думаємо, що одного разу у людей будуть картриджі з подрібненою версією різних інгредієнтів, які можна буде змішувати за допомогою 3D-принтера і готувати згідно потребам і смакам користувача»

Додатково до персоналізації їжі, можливість тривимірного друку їжі вдома або в промислових масштабах значно знизить кількість харчових відходів, а також знизить ціну їжі через вирішення проблем із зберіганням і перевезенням. І, природно, така переробка їжі і створення з неї об’єктів будь-яких форм може відповідати потребам зростаючої кількості людей на Землі.

Для дослідження вчені використовували прототип 3D-принтера, на якому можна створювати їжу з мікроструктурами, що повторюють фізичні характеристики і нанотекстуру реальних харчових зразків. За допомогою такого контролю можна заздалегідь виставити і форму, і структуру, і навіть швидкість абсорбції їжі, чого зі звичайною їжею зробити не можна.

Правда, про смакові якості продукту на виступі мови не йшло.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: