Virgin Orbit провела перший політ Boeing 747 з прикріпленою ракетою
20 Листопада , 2018
ДП “Антонов” розпочав виготовлення другого прототипу БПЛА “Горлиця”
20 Листопада , 2018

У першому сезоні гонок Roborace не будуть використовуватися повністю автоматичні автомобілі-роботи

З моменту появи ідеї, гонки Roborace позиціонувалися як гонки абсолютно автоматичних автомобілів, керованих системами на основі штучного інтелекту. Але, за деякий час до початку першого сезону гонок Roborace, компанія, що стоїть за їх організацією, кардинально змінила свою думку. Лукас ді Грассі (Lucas di Grassi), переможець гонок Formula E і керівник компанії Roborace, оголосив, що в сезоні “альфа” будуть використані нові автомобілі DevBot 2.0, у яких є водійське місце, обладнане всіма необхідними органами керування. Під час перегонів ці автомобілі будуть пересуватися якусь частину дистанції під керуванням людини, а решту – в автоматичному режимі, як і планувалося раніше.
Чому ж компанія Roborace зробила такий консервативний крок? Згідно з наявною інформацією, це компроміс між самою природою автоматичних гонок, необхідністю формування суспільного сприйняття й інтересу до гонок. “Люди можуть не проявити належної зацікавленості до перегонів автомобілів без водіїв, тобто, до змагань між штучними интеллектами” – стверджує ді Грассі, – “А картина водія, який покидає кабіну автомобіля, є найкращою ілюстрацією відмінностей між керованим і автоматичним водінням”.

У першому сезоні гонок Roborace будуть приймати участь менше 10 автомобілів. Всі автомобілі, як і в першому сезоні гонок Formula E, будуть одного типу. Відмінність між ними полягатиме лише в програмному забезпеченні, завантаженому в комп’ютер автомобіля, який розробляється фахівцями кожної команди окремо.
І на закінчення слід зазначити, що графік проведення гонок Roborace, включаючи і проведення попередніх заїздів, буде складений і опублікований до кінця 2018 року.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: