Facebook збирається навчити глухих людей «чути» шкірою
3 Травня , 2017
Створена система доповненої реальності, що дозволяє з легкістю керувати діями окремих роботів або групи роботів
3 Травня , 2017

У Німеччині успішно випробували перший літаючий електрокар

Мрія про те, що одного разу автомобілі зможуть злітати в небо, не дає спокою багатьом інженерам та підприємцям. І хоча подібні транспортні засоби навряд чи стануть доступні будь-якому бажаючому в найближчі 5-10 років, деякі компанії вже досягли певних успіхів у цій галузі. Взяти хоча б мюнхенську Lilium Aviation, яка вчора провела успішні випробування першого в історії двомісного електрокару з вертикальним зльотом.

Міжнародна команда з більше ніж 40 дизайнерів, інженерів і просто ентузіастів працювали над створенням автомобіля The Lilium Jet протягом декількох років. Транспортний засіб здатне переміщатись по повітрю зі швидкістю до 300 кілометрів на годину, а заряду акумуляторів вистачає на подолання відстані до 300 кілометрів. The Lilium Jet має 10-метровий розмах крил і обладнаний 36-ма рухомими реактивними двигунами. Дуже важливими питаннями при розробці автомобіля є безпека пасажирів, а також можливість автономного польоту під управлінням системи автопілота.

«Всередині нашого автомобіля ви знайдете таку ж батарею, як у Tesla. При цьому, завдяки незвичайній конструкції крил The Lilium Jet і розташуванню реактивних двигунів, транспортний засіб стає набагато ефективнішим порівняно з іншими літальними засобами. Він споживає неймовірно малу кількість енергії», — заявив в інтерв’ю глава компанії Патрік Натен.

На початку планується, що The Lilium Jet будуть керувати люди, але в майбутньому їх можна буде перетворити в безпілотні таксі (щось подібне вже давно планує компанія Über). Також у найближчі плани компанії входить створення літаючого електрокару, здатного вміщати до п’яти пасажирів замість двох. Всі автомобілі Lilium Aviation будуть обладнані парашутами і системою Flight Envelope Protection System, яка запобігає сильним відхилення за межі параметрів безпечного польоту.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: