Бетонні бараки, побудовані роботами
3 Вересня , 2018
Японія проведе перші в світі випробування прототипу космічного ліфта
6 Вересня , 2018

У NASA випробували механізми іонного двигуна наступного покоління

Компанія Aerojet Rocketdyne, головний підрядник NASA по роботі над іонним двигуном нового покоління, успішно випробувала головні механізми майбутнього прототипу. Мова йде про пристрій з небувалою для таких систем потужністю 13 кВт, на базі якого планується побудувати повноцінний іонний двигун потужністю 50 кВт. Але це в майбутньому, а поки інженери лише намагаються змоделювати його вигляд.

Пристрій отримав назву «Advanced Electric Propulsion System». Для нього поки що не створено модуль генерації магнітного поля, не підключені ємності з ксеноном, зате можна перевірити роботу електричних і теплових систем. Що і було зроблено в термовакуумній камері в Дослідницькому центрі NASA в Клівленді – блок подачі заряду і блок розподілу потужності успішно пройшли випробування.

Наступним етапом стане збільшення коефіцієнта потужності, до 100-кратного приросту при підключенні іонізуючого поля і додаванні частинок ксенону. Успіхи окрилюють розробників нової технології, які без удаваної скромності вважають себе першопрохідцями в цій сфері. І вважають, що саме їм судилося в найближчому майбутньому побудувати іонний двигун, який доставить місії на Марс і Місяць.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: