“Block Machine” – робот, який допомагає волейболістам відпрацьовувати атакуючі прийоми
21 Квітня , 2017
Парк за мотивами Star Wars буде схожий на інтерактивну рольову гру
22 Квітня , 2017

У Китаї створили доступний аналог електрокросовера Tesla Model X

У Китаї утворився черговий стартап, який має намір зробити революцію на світовому ринку електромобілів. Компанія Singulato Motors показала свій перший серійний автомобіль — електричний кросовер iS6. Машина багато в чому схожа на Tesla Model X. Як пише Onliner, замовити iS6 можна буде з двома або трьома рядами крісел.

Дешевый электрический кроссовер из Китая

З фотографій, можливо, і не скажеш, але Singulato iS6 досить великий кросовер з габаритною довжиною 4850 мм, Відстань між вісями — 2960 мм, Задні двері кросовера відкриваються проти ходу, хоча у Singulato вже є концепт з дверима а-ля «крила сокола».

интерьер внедорожника

Всередині — цифрова приладова панель і гігантський 15,6-дюймовий сенсорний дисплей мультимедійної системи. Панорамний дах, спортивні крісла, автопілот… Ну правда, майже, Tesla! Але коштувати китайський e-SUV буде від 28 тисяч в перерахунку на долари. Тут він поза конкуренцією.

Новинка оснащена електромотором, потужність якого не називається. Зате китайці повідомили, що запас ходу літій-іонних батарей — 400 км. Вся світлотехніка в машині світлодіодна. Найцікавіший момент — це те, що в передній і задній частинах кузова у iS6 встановлені рідкокристалічні дисплеї, які дозволяють робити графічні повідомлення для інших учасників руху.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: