Уряд Китаю заснував центр розвитку комерційних космічних технологій
3 Травня , 2017
Що може піти не так в космосі?
3 Травня , 2017

Творець Wikipedia запустив свій новий проект

Всі ми чудово знаємо Джиммі Вейлза, людину, яка в 2001 році створила безкоштовну онлайн енциклопедію під назвою Wikipedia. За шістнадцять років цей проект став настільки популярним, що сьогодні ним щодня користуються сотні мільйонів людей з десятків країн. Навіть і уявити складно, як раніше ми жили без такого зручного сервісу, котрий об’єднує у собі практично всі людські знання на різних мовах. Але Джиммі Вейлз не сидить на місці і продовжує активно займатись своїми новими проектами.

Новий сайт творця Wikipedia називається WikiTribune і своєю основною метою ставить викриття фейкових новин в глобальній мережі Інтернет. Сам Вейлз стверджує, що журналістика має ґрунтуватись на незаперечних фактах, а не на домислах чи жовтих заголовках заради збільшення читацької аудиторії. Останнім часом між деякими країнами йде активна інформаційна війна, коли підконтрольні уряду державні ЗМІ лізуть зі шкіри геть, аби досягти своїх пропагандистських цілей.

Міжнародний новинний портал буде регулярно публікувати статті професійних журналістів, які потім будуть перевірятись на правдивість численними волонтерами з різних країн. Це дозволить зробити максимально прозорою роботу ЗМІ і виявити найбільш надійні джерела інформації, а також викрити тих, хто зловживає довірою своїх читачів. Сервіс абсолютно безкоштовний та не містить вбудованої реклами. Як і Wikipedia, сайт планується утримувати за рахунок добровільних пожертвувань його користувачів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: