Українська команда здобула перемогу у Міжнародному конкурсі «INFOMATRIX – 2017»
11 Травня , 2017
Вчені придумали, як на Марсі без води робити будматеріали
11 Травня , 2017

Топ-5 сучасні українські стартапи

Hand writing Start-up concept with black marker on transparent wipe board.

Що таке «стартап»? Стартап – це загальна назва для молодих фірм, компаній або проектів, які мають інноваційні ідеї, проте їх просуванню заважає відсутність фінансування. Основою створення стартапу, а заодно і джерелом натхнення для його творців служить актуальна проблема: інформаційна, наукова, соціальна, комерційна чи будь-яка інша – в популярній і актуальній галузі

Ми розповімо вам про п’ятірку нинішніх найцікавіших українських стартапи.

1. Grammarly – інтелектуальний онлайн-сервіс перевірки граматики, заснований на технологіях штучного інтелекту. Додаток підвищує якість письмового спілкування, враховуючи індивідуальний стиль користувача і його комунікативні цілі, пропонуючи виправлення, які роблять текст граматично, стилістично і структурно правильним.

Grammarly став першим українським стартапом, заснованим в Києві, який залучив понад сотню мільйонів доларів.

2. Гарнітура «Hushme» – покликана робити розмови по телефону нечутними для оточуючих. Киянин Роман Сакун спільно з конструкторським бюро ARTKB запустили кампанію зі збору коштів на проект гарнітури для смартфонів, яка зробить розмови по телефону більш приватними. Коли користувач розмовляє по телефону через «Hushme», оточуючі не чують його, навіть якщо знаходяться зовсім близько.

3. Український стартап в галузі альтернативної енергетики SolarGaps, який пропонує жителям багатоквартирних будинків збирати альтернативну енергію через вікна і використовувати її заради економії і екології, вийшов на Kickstarter. В рамках кампанії команда планує зібрати $ 50 000. SolarGaps – це «розумні» жалюзі, які видобувають енергію від сонця прямо з вікон. Керувати ними можна за допомогою смартфону. При цьому, жалюзі автоматично налаштовують кут ламелей таким чином, щоб в різний час доби працювати максимально ефективно.

4. Інтерактивні кубики для дітей Cubomania. Це стартап винахідників з Миколаєва. Засновники вважають, що їх освітні та розважальні кубики допомагають формувати особистість дитини, вчити її соціальних взаємин за принципом «тамагочі»: дитина грає з персонажем, який сумує або радіє, сповнений енергії або втомлюється. При цьому персонаж реагує на реальні умови навколишнього середовища: якщо на кубик побризкати водою, він розкриє парасольку, а якщо поставити на сонце – буде знемагати від спеки. Для цього в кубиках є датчики і екрани, а ще вони підключені до інтернету через модулі Wi-Fi.

5. Стартап Cardiomo family. Це смарт-пристрій у вигляді кліпси для відстеження метрик здоров’я літніх людей, з оперативним повідомленням родичів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: