Штучний інтелект і дрони дозволять слідкувати за фермами на мікрорівні
17 Січня , 2019
В Україні розробляють проект протимінного корабля
17 Січня , 2019

Tesla представила першу домашню зарядну станцію, яку можна підключити до розетки

Днями компанія Tesla запустила нову домашню зарядну станцію, призначену для сучасного будинку. Новий Wall Connector – перше рішення автовиробника зарядного пристрою у будинку, яке можна підключити безпосередньо до розетки, а не розводити по електричній мережі будинку. Зарядний пристрій можна підключити безпосередньо за допомогою NEMA 14-50 – найпоширенішого високовольтного роз’єму в США.

Це відхід від попередньої стратегії Tesla, але в ній є сенс. Wall Connector дозволить господарям будинку встановлювати високовольтну систему зарядки в будинку без електрика. Просто вставте її в розетку.

Новий Wall Connector пропонує швидший час зарядки, ніж Mobile Connector другого покоління, який також йде з роз’ємом NEMA 14-50. Нова пропозиція забезпечує до 40 ампер більшості транспортних засобів Tesla, в той час як Gen 2 Mobile Connector – 32 ампера. І підключений Wall Connector перезаряджає ще швидше. Tesla хоче розмістити новий продукт між двома попередніми зарядними пристроями: він швидший, виглядає симпатичніше, але повільніший і дешевший, ніж повноцінне вмонтоване рішення.

За 500 доларів можна отримати повноцінне рішення для свого електромобіля. У комплекті йде 12-метровий кабель, забарвлення – тільки срібло.

Для того, щоб електромобілі «почали дихати» на повні груди, їм потрібна велика й сучасна інфраструктура – заправні електростанції та зарядні пристрої в будинках. В кінці грудня 2018 року Ілон Маск пообіцяв розкинути мережу заправних станцій Supercharger по всій Європі в 2019 році. Відповідаючи на запитання, поставлене в Твіттері, Маск заявив, що «від Ірландії до Києва, від Норвегії до Туреччини», в 2019 році вся Європа буде оснащена швидкими електрозаправками.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: