Робота для роботів
16 Лютого , 2017
Сонячна енергетика в США зросла на 95%, новий рекорд «зелених» потужностей – 14,5 ГВт
17 Лютого , 2017

Tesla оплатить ремонт Model S, власник якого врятував життя непритомного водія VW Passat на німецькому автобані

Незвичайне ДТП сталося поблизу Мюнхена: Volkswagen Passat їхав по автобану маневруючи дивним чином і час від часу чіпляючи відбійник, коли ж до нього наблизилася Tesla Model S, її водій побачив, що чоловік за кермом «Пасату» був непритомний… Власник електромобіля не розгубився.

Перше, що зробив 41-річний водій Tesla, це викликав рятувальників за телефоном.

Потім він зрізав кут траєкторії некерованого Volkswagen за допомогою свого автомобіля і притер його до відбійника в лівому ряду.

Коли прибули рятувальники, вони констатували серцевий напад у водія Passat.

Цей вчинок у підсумку врятував життя 47-річному водієві Volkswagen. А місцеві журналісти зазначили, що водій Tesla, хоч і німець, перш ніж врятувати людину вчинив те, що зовсім не властиво представникам цієї нації — він їхав в лівому ряду, коли справа були вільні смуги для руху. Для німців це все одно, що вкрасти або пролити гарне пиво на землю.

Загальний збиток від аварії склав близько 10 000 євро. Але випадок став настільки показовим і гучним, що на нього звернув увагу глава Tesla Ілон Маск.

Ось, що він написав у своєму твіттері:

«Мої вітання власнику Tesla, який пожертвував своїм електромобілем, щоб безпечно зупинити автомобіль з водієм без свідомості! В якості заохочення компанія Tesla візьме на себе всі витрати на ремонт і відновлення електромобіля, а також транспортні витрати».

In appreciation, Tesla is providing all repair costs free of charge and expedited. https://t.co/D68HNJcCoQ

— Elon Musk (@elonmusk) 15 лютого 2017 р.

Джерело: autogeek.com.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: