«Туманні» сховища можуть стати безпечною альтернативою «хмарним»
25 Березня , 2017
Дослідники компанії IBM перетворили мікроскоп в вимірювач магнітних властивостей окремих атомів
25 Березня , 2017

Tesla змогла знайти мільярд доларів для запуску Model 3

Компанія Tesla минулого тижня вирішила підстрахуватись перед випуском автомобіля Model 3, оптимізувати витрати та залучити нові інвестиції, щоб скоротити ризики перед запуском нової машини. Керівництво компанії оголосило, що для реалізації задуму необхідно зібрати 1,2 мільярда доларів. Для цього  вирішили продати акції. В результаті здійснених операцій Tesla змогла виручити 350 мільйонів, випустивши на продаж близько мільйона акцій приблизно по 260 доларів за штуку, ще 850 мільйонів їй вдалось залучити завдяки випуску боргових зобов’язань.

Результати перевищили очікування компанії приблизно на 200 мільйонів, а це значить, що по частині виробництва і просування Model 3 у Tesla є дуже непогані варіанти. Нагадаємо, що Model 3 — перший електричний автомобіль Tesla, який буде продаватись за прийнятною для масового споживача ціною. Вартість базової комплектації складе всього 35 тисяч доларів. Восени минулого року компанія почала збір попередніх замовлень на автомобіль, кількість яких на даний момент становить близько 400 тисяч.

Зараз компанія Tesla планує збільшити потужності своїх фабрик, а заодно і залучити для роботи додатковий персонал. Масове виробництво Model 3 намічено на кінець 2017 року.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: