Виробництво ігрової консолі PlayStation 3 в Японії незабаром завершиться
24 Березня , 2017
Для української ракети “Циклон 4М” в Канаді побудують космодром
24 Березня , 2017

Swatch розробляє власну операційну систему для розумних годинників

Колись ми мріяли про майбутнє, де на нашому зап’ясті будуть красуватись новенький годинник, всередині якого вміститься повноцінний комп’ютер. Що ж, цей час настав, та тільки ось ці мрії виявилися далекі від суворої реальності. Після анонсу великими гравцями ринку декількох моделей смарт-годинників, люди дуже швидко в них розчарувались. Причиною тому стала обмеженість функцій таких гаджетів, а також, малий об’єм вбудованих в них акумуляторів. Але деякі компанії не збираються здаватись. Наприклад, знаменитий швейцарський виробник годинників Swatch працює над новою операційною системою для розумних годинників.

Слідом за WatchOS і Android Wear на світ має з’явитись операційна система компанії Swatch, у якої поки немає офіційної назви. Швейцарський виробник годинників з більш ніж тридцятирічної історією, не бажає випускати розумні годинник на базі вже існуючих програмних рішень. Президент компанії Нік Хайєк розповів журналістам з Bloomberg, що керівництвом Swatch було вирішено створити власну платформу за підтримки кращих фахівців з Швейцарського центру по розробці електроніки.

Переваги власної операційної системи полягають в її більшій надійності, а також, кращій оптимізації, що позитивно позначиться на часі роботи від акумуляторної батареї. Перші смарт-годинники на базі операційної системи Swatch мають надійти в продаж ближче до кінця 2018 року, і ними стане нова модель лінійки Tissot. Раніше ці години планувалося випустити на основі Android Wear, але керівництво компанії серйозно турбувала ненадійність платформи Google. Тому реліз вирішили відкласти до кращих часів.

Варто зауважити, що президент Swatch раніше неодноразово виступав із заявами про те, що його категорично не влаштовує мала ємність акумуляторів існуючих на ринку розумних годинників. Він зізнався, що хоче створити годинники, здатні пропрацювати хоча б півроку на одному заряді. Трохи пізніше компанія поділилась з пресою інформацією, що її інженерам вдалося створити самий крихітний в світі Bluetooth-чіп, який, практично, не споживає енергії. Що ж, подивимось, чи вдасться Swatch перевернути наше уявлення про розумні годинники в майбутньому.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: