Чи усвідомлюють люди, що політ на Марс — це квиток в один кінець?
15 Квітня , 2017
Розроблена технологія керування м’якими роботами за допомогою магнітного поля
15 Квітня , 2017

Свіжа статистика по електромобілях в Україні опублікована МВС

МВС України опублікувало останню статистику по електромобілям, зареєстрованим за весь 2016 і перший квартал 2017 року. Дані впорядкували по регіонах, популярних марках та, навіть, за кольорами автомобілів.

Жителі української столиці, а також Одеської та Харківської областей зареєстрували за останні 15 місяців найбільшу кількість електрокарів, яка становить від 446 до 528 одиниць на регіон. У Дніпропетровській, Львівській, Київській та Запорізькій областях нових власників електрифікованих машин приблизно в три рази менше.

статистика по электрокарам в украинских областях

Цілком передбачувано, найпоширенішим електромобілем став японський хетчбек Nissan Leaf з показником в 1867 зареєстрованих авто. Другі і треті за популярністю, з великим відривом, стали марки Ford і Tesla c показниками 98 89 зареєстрованих машин відповідно. При цьому найбільш популярним кольором електрокарів і гібридів в Україні став сірий.

статистические данные о количестве электрических авто в Украине - самые популярные производители

У січні-березні 2017, згідно з уточненими даними, в Україні було зареєстровано 682 електромобіля – ця кількість більше, ніж в два рази перевищує показник першого кварталу минулого року (294 штук).

У міністерстві зазначили, що попит на автомобілі з електросилової установкою відрізняється в залежності від місяця і доступності конкретних моделей на українському ринку.

самые популярные цвета электрических машин в Украине

Також чиновники нагадали, що будь-який електромобіль, як і авто з двигунами внутрішнього згоряння, потрібно реєструвати в сервісних центрах МВС. Процес реєстрації не має ніяких відмінностей від реєстрації звичайних автомобілів.

Необхідний перелік документів та інформацію про послуги реєстрації будь-якого транспортного засобу можна знайти на сайті hsc.gov.ua отримати консультацію по телефону: (044) 290-18-99, або на офіційній facebook-сторінці Головного сервісного центру МВС.

Джерело: mvs.gov.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: