Ekso Bionics розробляє роботизований жилет для будівельників
26 Липня , 2017
Використання вуглецевих нанотрубок дозволило створити найменший у світі транзистор
26 Липня , 2017

Студенти MIT представили NASA проект космічного готелю

Космічне агентство NASA регулярно проводить різні конкурси, намагаючись залучити амбітні команди вчених, здатних створити цікаві і корисні розробки. Нещодавно проходив конкурс по розробці придатних для життя об’єктів на навколоземній орбіті, перемогу в якому здобула команда Массачусетського технологічного інституту, що представила проект космічного готелю.

Проект назвали Managed, Reconfigurable, In-space Nodal Assembly (Marina). За задумом творців проекту, космічний готель буде складатись з восьми надувних модулів, розташованих по колу подібно пелюсткам.

Передбачається, що готель в майбутньому замінить МКС, що дозволить NASA скоротити витрати за рахунок припливу космічних туристів. Крім того, кількість модулів з часом можна буде збільшити і здавати їх в оренду іншим компаніям.

Розробники концепту кажуть, що в готелі буде бар, ресторан, зал для заняття фітнесом, номери з першокласним обслуговуванням та інше. Але головне — це чарівні види, які будуть відкриватись відвідувачам з величезних ілюмінаторів. Краса.

За попередніми підрахунками розробників, ціна за двотижневе перебування в такому готелі обійдеться відвідувачу приблизно в п’ять мільйонів доларів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: