Як робот може дізнатися про власні поранення
1 Грудня , 2018
Віртуальний паркан успішно захищає тварин від зіткнень з автомобілями в Австралії
4 Грудня , 2018

США виводять на орбіту супутники-мисливці за піратами і терористами

Компанія HawkEye 360 (Вашингтон, США) планує вивести 9 грудня на навколоземну орбіту три невеликих супутника за допомогою ракети-носія SpaceX Falcon 9. Їх основне завдання – перехоплення радіоповідомлень між морськими піратами.

Один із супутників – Honeywell — призначений для ретрансляції повідомлень танкерів, що знаходяться у морі. Ще один, що належить компанії Audacy, створює системи для прискорення зв’язку між супутниками, а третій — від Музею мистецтв Невади. Цей останній супутник виготовлений у вигляді…  скульптури, яку можна буде спостерігати із Землі.

Місія HawkEye покликана надати допомогу уряду США по лінії національної розвідки. Вони будуть добувати необхідну інформацію за допомогою невеликих супутників – cubesat, які замінили дорожчі і більші космічні апарати, що знаходяться у власності державних структур.

Запуск стане 18-ю місією корпорації SpaceX, що належить Ілону Маску, на яких вона вже заробила 62 млн. доларів.

Заплановано запустити 10 груп супутників по три в кожній з таким розрахунком, що з часом вони охоплять весь світ. На сканування будь-якого району Землі у них буде йти не більше 30 хвилин.

І все ж головне завдання (офіційно) – полювання на морських піратів. Як правило, у поле зору спецслужб потрапляють судна, що відключають GPS-транспондери щоб уникнути стеження. Замість цього вони використовують супутникові телефони і радіостанції, що працюють у СВ-діапазоні для обміну інформацією зі своїми подільниками.

Карта всіх суден, що вимикають свої транспондери (1 місяць)

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: