Samsung може випередити Intel і стати виробником чіпів №1
12 Травня , 2017
Китай проводить успішні випробування чергового покращеного дослідного зразка стелс-винищувача п’ятого покоління J-31
12 Травня , 2017

Співробітники Tesla заснували стартап з переробки вторсировини

За кермом нової компанії стоять два топ-менеджера Tesla — її виконавчий директор Джейкоб Штраубель і куратор проектів Ендрю Стівенсон. Reuters повідомляє, що свій зв’язок з Tesla новий стартап не афішує, проте, може бути тісно пов’язаний з компанією Ілона Маска. Основний тип діяльності Redwood Materials — переробка вторинної сировини.

Використання вторсировини в продукції компаній Tesla, SpaceX і SolarCity може бути дуже на руку виробникам, адже це дозволить зменшити витрати і завжди мати доступ до більш дешевих матеріалів і повністю змінити ланцюжок постачання — цю мету керівництво Tesla не так давно позначило в якості пріоритетної. Саме тому багато хто схильний вважати Redwood Materials ще однією дочірньою компанією Маска.

У квітні цього року компанія отримала майже два мільйони доларів на розвиток, але від кого саме — поки неясно. Можливо, через кілька місяців ситуація проясниться, а поки на сайті Redwood Materials скромно зазначено, що мета стартапу — робота над поліпшенням технологій переробки матеріалів та підвищення ефективності при їх повторному використанні.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: