Tesla новини: відео підземних тунелів від Маска, перше фото вантажівки і зарядка з охолодженням
13 Травня , 2017
Робот-страус уміє бігати без допомоги датчиків і камер з комп’ютером
13 Травня , 2017

SpaceX почне запуск інтернет-супутників вже цього року

Про те, що SpaceX планує запустити супутники для інтернету, представники компанії повідомили на нараді в американському сенаті. Всього планується вивести на орбіту більше чотирьох тисяч апаратів, які допоможуть забезпечити широкосмуговим інтернетом не лише територію США, але і ряд інших країн.

Вже цього року в SpaceX збираються запустити прототип супутника, який почне роздавати інтернет і буде чекати свого «напарника» — другий прототип супутника приєднається до нього трохи пізніше, на початку наступного, 2018 року.

Супутники продовжать тестувати весь наступний рік, і, якщо вони покажуть себе гідно, вже в 2019 році SpaceX почне відправляти на орбіту все нові і нові апарати. Передбачається, що SpaceX зможе досягти поставленої мети всього за п’ять років.

Кожен супутник буде важити близько 400 кілограмів, та й розміри у них будуть значні, але в SpaceX вважають, що ракети Falcon 9 чудово впораються із завданням — з їх допомогою виводити супутники на низьку навколоземну орбіту вийде значно дешевше.

У перспективі SpaceX планує покрити всю Землю за допомогою мережі супутників, доставивши інтернет навіть в ті райони планети, де його ніколи раніше не було.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: