Команда MegaBots представила “Eagle Prime”, готового до поєдинку бойового робота
7 Серпня , 2017
Китайський електрокросовер GE3 отримав великий запас ходу і низьку ціну
7 Серпня , 2017

SpaceX почне доставляти людей на МКС вже в 2018 році

Про плани SpaceX стало відомо з розкладу приватних польотів, яке космічне агентство NASA опублікувало нещодавно. Згідно з наявною там інформацією, SpaceX почне здійснювати доставку екіпажів на МКС вже влітку наступного року. Крім того, конкуренцію компанії Ілона Маска складе Boeing.

Зараз монополія на відправку людей до МКС належить Росії, але, судячи з усього, вже в 2018 році у неї з’являться конкуренти. Списавши космічні шатли п’ять років тому, NASA зробило ставку на приватні компанії, на плечі яких і було вирішено покласти пілотовані запуски.

Компанії SpaceX і Boeing заявляють, що їх пасажирські кораблі вже повністю готові і зараз проходять тестування перед тим, як почати здійснювати польоти до МКС з людьми на борту. Перший пілотований корабель до Міжнародної космічної станції SpaceX планує відправити на кораблі Dragon2, слідом полетить CST-100 Starliner від Boeing, чий перший політ запланований на серпень 2018 року.

Однак, спочатку обидва кораблі повинні пройти всі тестові випробування, в тому числі і здійснити тестові запуски без екіпажів на борту. У Dragon2 політ запланований на лютий 2018 року, а у Boeing — на липень.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: