Вчені знайшли спосіб прискорити 3D-друк в 100 разів
17 Січня , 2019
Tesla представила першу домашню зарядну станцію, яку можна підключити до розетки
17 Січня , 2019

Штучний інтелект і дрони дозволять слідкувати за фермами на мікрорівні

Фермери вже давно використовують дрони для стеження за станом полів і навіть для поливу рослин, але досконалості немає межі. Компанія SeeTree придумала, яким чином можна підвищити їх корисність — вона створила мережу, яка допоможе фермерам стежити за своїх господарством на мікроскопічному рівні. Зокрема, господарі зможуть запобігати захворюванню дерев і підвищувати врожайність, виявляючи, на яких ділянках не вистачає вологи та інших умов для правильного росту з високою врожайністю.

Стежити за станом рослин стало можливим завдяки створенню зв’язку між безпілотними апаратами і давачами, розташованими на землі. Пристрої зможуть обмінюватися інформацією про кислотність грунту, рівні освітленості тих чи інших ділянок, вологості та інших показників, які важливі для здоров’я рослин. Згодом ця інформація відправляється на платформу зі штучним інтелектом, який оцінює стан ділянок і виявляє проблеми, які потребують вирішення.

Наприклад, штучний інтелект може розрахувати врожайність і вказати на дерева, які потрібно замінити. Виходячи із кількості плодів і їх зрілості система може скласти графік збору врожаю. Система вже пройшла тестування на бразильських цитрусових ділянках і допомогла зупинити поширення бактеріального захворювання. Для цього система вказала на потенційно заражені дерева і вказала на ділянку де потрібно розпорошити пестициди.

Засновник SeeTree Ізраїль Талпаз поділився, що склад ґрунту та інші чинники здатні вплинути на врожайність навіть на маленьких ділянках. Під час тестування було виявлено багато скупчень хворобливих дерев, а також були помічені ділянки, де сильні дерева росли зі слабкими.

Вважається, що застосування штучного інтелекту помітно підвищить врожайність ферм. Також господарі позбудуться зайвої роботи і сконцентруються на роботі, яка вимагає їх присутності, що гарантовано принесе результат.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: