NASA приступило до збирання нового марсохода Mars 2020
12 Квітня , 2018
Армія США розробляє артилерію, здатну наводитись без GPS з тією ж точністю
12 Квітня , 2018

Шотландський винахідник зібрав величезний реактивний вогнемет з підручних речей

Перша партія широко розрекламованих вогнеметів від Ілона Маска розійшлася в рекордні терміни, і багато шанувальників іграшок для дорослих нарікають, що їм нічого не дісталося. Не біда – відчайдушний чарівник Джайрас, автор YouTube-каналу «Jairus of All», пропонує дешевший і більш ефектний варіант. Його дітище, без удаваної скромності називають «гармата вогневого урагану».

Машина виглядає габаритною, але її конструкція дуже проста – Джайрас спеціально виклав на своєму сайті список компонентів, половина з яких відноситься до дитячих іграшок і домашньої фурнітури. При роботі вогнемета пропан з заплічних балонів подається через трубки в сопло, підпалюється і видувається назовні за допомогою двох швидкісних вентиляторів.

За рахунок використання вентиляторів, полум’я роздувається дуже сильно, тому вогнемет видає не струмінь вогню, а саме вогняний вихор завтовшки мало не з самого стрільця. І керувати цією махиною можна однією рукою, але от щодо спалювання зомбі – це навряд чи. Так як полум’я живиться не вогневою сумішшю, то і дальність ураження вогнемета символічна. Найкраще він підходить для файр-шоу, за умови, якщо дійсно потрібна така потужність вогню.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: