Microsoft розмістила підводний дата-центр біля берегів Шотландії
11 Червня , 2018
Представлена чергова «батарея майбутнього»: перспективний вуглецевий ультраконденсатор
13 Червня , 2018

ШІ для обробки документів вже залучив 13 мільйонів фунтів

Компанія Eigen Technologies вже отримала 13 мільйонів фунтів від свого основного інвестора – Goldman Sachs і державного інвестиційного фонду Сінгапуру. Ідея компанії досить проста. Вони використовують штучний інтелект для ознайомлення з юридичними і фінансовими документами, що дуже приваблює потенційних клієнтів.

Eigen Technologies, створена в Лондоні доктором Льюїсом З. Лю, ще три з половиною роки тому вирішила створити штучний інтелект, на основі роботи якого клієнти компанії будуть приймати рішення. Сьогодні їх продукт покликаний спростити юристам і банкірам аналіз складних контрактів і знаходження в них конкретних положень.

Завдяки отриманим інвестиціям компанія планує розширюватися і виходити на нові ринки. Крім того, Eigen продовжує вкладати час і гроші в розробку і дослідження можливостей штучного інтелекту. Сьогодні в компанії вже є офіси в Лондоні і в Нью-Йорку, але Eigen хоче бути представлена по всій Європі і Азії.

Не можна сказати, що у компанії сьогодні немає конкурентів, але вона стверджує, що їх технологія простіша і краща. У деяких випадках для навчання їх штучного інтелекту потрібно лише 30 хвилин і порівняно невеликий обсяг даних.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: