Топ-13 українських військових розробок
9 Травня , 2017
Штучний інтелект, який зберігає всі спогади, може стати нашим неоціненним помічником
10 Травня , 2017

Сергій Брін з Google будує дирижабль

Поки Ларрі Пейдж, один з співзасновників Google працює над ховербайками і літаючими авто, другий — Сергій Брін — теж не сидить без діла і, за чутками, тихенько займається будівництвом дирижабля — про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на власні джерела.

Ще в 2015 році Planetary Ventures, один з підрозділів Google, взяв в оренду у NASA кілька великих ангарів — саме там, за словами інформаторів, Брін і веде будівництво дирижабля. Зараз, якщо вірити їх інформації, майже повністю закінчений каркас. На будівництво незвичайного літального апарату Бріна нібито надихнули фотографії величезного дирижабля «Мейкон», побудованого в тридцятих роках на замовлення американських військових. Повідомляється, що керує будівництвом Алан Вестон з NASA.

Цим всі слухи і обмежуються. Невідомо, чи збираються в Google почати продавати дирижаблі, навіщо вони потрібні і, взагалі, чи правда все це або ж просто чергова газетна «качка». Сам Брін інформацію ніяк не коментує. Можливо, дирижаблі стануть заміною повітряним кулям, що роздають інтернет, над якими в Google працювали деякий час.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: