Тепер в Microsoft Word помилки в тексті буде виправляти штучний інтелект
28 Березня , 2017
Українці представили амортизатор для велосипедного сідла на Kickstarter і зібрали 100% суми за два дні
28 Березня , 2017

Саудівська Аравія почне друкувати житло на 3D-принтерах

Можливість спорудження житла за допомогою 3D-друку китайська компанія WinSun і забудовник AL Mobty почали обговорювати ще півроку тому, але днями представники двох компаній вже підписали всі необхідні документи, після чого король Саудівської Аравії наніс візит у Китай і схвалив угоду, в рамках якої сторони збираються побудувати близько 30 мільйонів квадратних метрів житла.

Китайська компанія WinSun займається виробництвом промислових 3D-принтерів, і в рамках співробітництва планує продати Al Mobty близько ста таких пристроїв вже в найближчі кілька місяців. Вартість обладнання склала близько півтора мільярди доларів.

За допомогою китайських промислових 3D-принтерів в Саудівській Аравії збираються зводити недороге і практичне житло. Спочатку забудовник планує побудувати близько півтора мільйони нових будівель, адже використання сучасних технологій 3D-друку дозволить суттєво зменшити витрати на матеріали і заощадити на робочій силі.

Фахівці WinSun не так давно вже надрукували цілу офісну будівлю в Дубаї. Площа споруди склала близько 250 квадратних метрів, а вартість будинку склала близько 150 тисяч доларів. Принтер впорався із завданням всього за 17 днів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: